Maturitní plesy

Maturitní plesy


Vážení studenti,

nabízím vám fotografické služby na vašem maturitním plese. Mám k dispozici několik profesionálních fotografů s mnohaletými zkušenostmi a rádi vaší třídě zhotovíme kvalitní vzpomínku na vaši významnou událost. Pracujeme se špičkovou fotografickou technikou s rozlišením min. 12 Mpix (Nikon D300, Canon 40D), ručíme tedy za špičkovou kvalitu zhotovených fotografií.

Reportáž obsahuje všechny důležité okamžiky večera (předtančení, slavnostní nástup, samotný akt šerpování, portrét, přípitek, zlatý déšť, společná fotografie, skupinky na přání, taneční sóla s profesory i rodiči, zábava, půlnoční překvapení). Celá reportáž bude obsahovat minimálně 500 fotografií (standardem však bývá 600-800 fotek). Všechny fotografie poté dostanete na CD (při větším množství na DVD) ve velkém rozlišení min. 1800x2400 pixelů, což odpovídá fotografii 15x23 cm. Výsledná CD s fotografiemi budete mít do týdne k dispozici. Vše vyřídíme ve vaší škole, kam zhotovená CD přivezu. Ceny Vám rád sdělím na telefonický či e-mailový dotaz. Jsme schopni splnit téměř jakékoliv vaše speciální přání (fotografie z nácviku, ze zákulisí, vyfocení tabla, zajištění dalšího fotografa na jednu třídu, apod.).

Dále pak spolupracuji s s firmou Dvořák Video (tel: 603 700 725 nebo
www.dvorak-video.cz ), která může zajistit pro každou třídu kvalitní videozáznam. Výhodou pak je, že se fotograf s kameramanem dobře zná a nepřekáží si.

Zpět

 

FOTO HUSNIK © 1996 - 2020 © Sheep system vyvojarifren.cz